Marcin Pukaluk - kompozytor, performer, producent muzyczny

"Komponując myślę o emocjach słuchającego. Moja narracja muzyczna biegnie przez całą paletę nastrojów, które odwołują się do jego przeżyć i doświadczeń życiowych. Euforia splata się tu z melancholią a pogodne, spokojne momenty z ognistymi, drapieżnymi rytmami."

tel.: +48 692 423 124

e-mail: info@marcinpukaluk.com

Referencje

W imieniu Jet Events Sp. z o.o. rekomendujemy Marcina Pukaluka jako artystę muzyka współtworzącego wydarzenia specjalne a także współpracującego w przygotowaniu i realizacji eventów.

Marcin kilkakrotnie już brał udział w realizowanych przez nas imprezach, za każdym razem dał się poznać jako osoba twórcza, zdyscyplinowana, elastyczna i godna zaufania. Naszym pierwszym wspólnym eventem była Gala Festiwalu Hommage a Kieślowski w Sokołowsku, podczas której zagrał on skomponowane przez siebie dżingle nawiązujące do klimatu muzyki Zbigniewa Preisnera. W ostatnim czasie efektem naszej współpracy była Gala CEE IPO Summit 2012 w Warszawie. Dziełem Marcina była instrumentacja animacji logotypu CEE IPO Summit oraz oprawa muzyczna Gali, wykonywana na żywo. W każdym przypadku ze swych zadań wywiązał się sumiennie, z należytą starannością a także artyzmem niezbędnym przy wymagających projektach.

Z całkowitym przekonaniem polecamy Marcina Pukaluka jako artystę muzyka, kompozytora i aranżera do współpracy w projektach eventowych.

Paweł Ratyński
Account Director

Bogdan Wąsiel
Creative Director

 ******

"Marcin to doskonały fachowiec w swojej dziedzinie. Współpracowaliśmy razem przy kilku projektach, m.in.  przy oficjalnym zwiastunie projektu Polska Światłoczuła. Szybko wczuł się w konwencję filmu. Ma sporą wrażliwość na obraz. Gorąco polecam współpracę z nim!"

Dorota Kędzierzawska 
Reżyser, scenarzystka (Jestem, Pora Umierać, Jutro będzie lepiej).

  ******

"Bardzo elastyczny muzyk, otwarta głowa i pełen profesjonalizm. Do tego sumienny i bezgranicznie oddany swojej pasji. Czegóż trzeba więcej?"

Arthur Reinhart
Operator (Bandyta, Tristan i Izolda, Wenecja).

  ******

"Marcin Pukaluk jest kreatywnym, kompetentnym i uzdolnionym kompozytorem. Przygotowane przez niego utwory muzyczne do moich filmów były naznaczone niezwykłym wyczuciem estetyki. Polecam Marcina jako artystę ze względu na jego wszechstronne przygotowanie muzyczne, otwartość i kontaktowość, niezbędną w każdej branży oraz profesjonalne podejście do powierzanych mu zadań."

Jakub Półtorak - reżyser